Aktualności

Centrum Terapii i Psychoedukacji
Agata Mróz-Pankowska, Sławomir Pankowski s.c.


OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Pragniemy poinformować, iż w Centrum Terapii i Psychoedukacji od 1 kwietnia 2020 roku działa Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży, która świadczy bezpłatne usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży (do 21 r.ż.) oraz rodziców (w ramach kontraktu z NFZ). 

W jakich sytuacjach można się z nami kontaktować? 

– jeśli u dziecka pojawiają się niepokojące zachowania, obniżony nastrój, zmiany w zachowaniu, pobudzenie, lęk, problemy z jedzeniem i in.

– występują trudności wychowawcze, trudności szkolne, trudności w relacjach rówieśniczych, nasilenie sytuacji konfliktowych, trudności w komunikacji rodzinnej,

– w rodzinie pojawia się kryzys, np. utarta bliskiej osoby, choroba, rozwód, przemoc, itp.

Pacjenci przyjmowani są bez skierowania. W okresie pandemii udzielamy porad za pomocą systemów teleinformatycznych.

Rejestracja i informacje pod numerami telefonów:

602 673 562 – powiat opolski

602 646 800 – powiat namysłowski

602 673 504 – powiat kluczborski

Zapraszamy!


Informujemy, że zgodnie w zaleceniami Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia Centrum Terapii i Psychoedukacji aktualnie realizuje porady lekarskie, porady psychologiczne oraz sesje psychoterapii indywidualnej za pomocą systemów teleinformatycznych.
Zajęcia grupowe zostały zawieszone do odwołania.  


Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 16.03.2020 w godz. od 8.00 do 15.00 w Centrum Terapii i Psychoedukacji prowadzone będą przez psychologów bezpłatne dyżury telefoniczne pod numerami telefonów:

Opole – 602 673 562
Kluczbork – 602 673 504
Namysłów – 602 646 800

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju wiele osób może doświadczać wzmożonego poczucia lęku i zagrożenia, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia. Nasza oferta dotyczy również tych osób, które w związku z pandemią koronawirusa tymczasowo utraciły możliwość korzystania z regularnej pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Zapraszamy!


W dniu 18.11.2019 o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla pacjentów Poradni Zdrowia Psychicznego.

Spotkanie poprowadzi dr Natalia Cegła oraz psycholog/psychoterapeuta Magdalena Kudzia.

Na spotkaniu będzie można porozmawiać z lekarzem lub psychologiem na temat choroby (schizofrenia, depresja), jak funkcjonować z diagnozą w życiu codziennym, a także podzielić się swoimi problemami z innymi pacjentami w podobnej sytuacji.

W razie potrzeby będzie można skonsultować się z lekarzem lub psychologiem indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!
CTiP Kluczbork


Uwaga !
Centrum Terapii i Psychoedukacji w Opolu zmienia swoją lokalizację !
Od dnia 1 czerwca 2019 r. znajdziecie nas przy ul. Oleskiej 97H/1A (za NETTO).
Zapraszamy !


Informujemy, że od dnia 1 lipca 2018 r. Centrum Terapii i Psychoedukacji poszerzyło swoją działalność. W oddziałach w Opolu i w Kluczborku powstały nowe placówki w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia:

CTiP Oddział Opole:

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia Psychologiczna

CTiP Oddział Kluczbork:

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Zapraszamy!


Samopomocowa grupa wsparcia dla osób uzależnionych spotyka się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18 w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Kluczborku przy ul. Wolności 6.